--> Молитва Богородице о материальном благополучии, достатке и здравии: Магия личного успеха

Молитва Богородице о материальном благополучии, достатке и здравии

    Икона живоносный источникМолитва Богородице о материальном благополучии, достатке и здравии. Эта молитва поможет вам не только привлечь деньги но и поможет исцелится от недугов. 


    Читается молитва перед иконой, которая называется «Живоносный источник» другое название этой иконы (Живоносная Источница, Живоприемный Источник или Источная). 


    Повесить ёе нужно там где больше всего проводите времени. И в свободную минутку читайте молитву Богородице. И вы будете жить в здравии и благополучии.


    Молитва Богородице пред иконой «Живоносный источник»

    О Пресвятая Дево, Всемилостивая Госпоже Владычице Богородице, Живоносный Источник Твой., целебные дары на здравие душ и телес наших и на спасение миру точащи; подала еси нам, тем же благодарни суще усердно молим Тя, Царице Пре.святая, моли Сына Твоего и Бога нашего дати нам оставление прегрешений и всякой душе скорбящей и озлобленней милость и утешение, и от бед, скорбей и болезней освобождение. Подаждь, Госпоже, храму сему и сим людей откровение (и святей обители сей соблюдение), граду сохранение, стране нашей от напастей избавление и ограждение, да мирное зде поживем житие, и в будущем веце сподобимся видети Тебе Заступницу нашу, во славе Царства Сына Твоего и Бога нашего. Ему же слава и держава со Отцем и Пресвятым Духом во веки веков. Аминь.


Тропарь Пресвятой Богородице перед Ея иконой, именуемой «Живоносный Источник»


Тропарь, глас 4


Днесь притецем вернии к Божественному и цельбоносному образу Пресвятая Богородицы, излиявшия капли своих излияний, и людем верным чудесе показавшия, яже мы видяще и слышаще духовно празднуем и любезно вопием: исцели наши недуги и страсти, якоже и каркинския и тмочисленныя страсти исцелила еси; темже молим Тя Дево Пречистая, моли воплощеннаго из Тебе Христа Бога нашего спастися душа нашим.


Тропарь, глас 4


Почерпем, человецы, цельбы душам и телом молитвою, Река бо всем предтечет — Пречистая Царица Богородица,  источающи нам чудную воду и измывающи сердецчерности, греховныя струпы очищающи, души же освящающи верных Божественною благодатию.


Кондак, глас 8


От неистощимыя Ты, Источниче Богоблагодатный, подаеши ми, точащи, воды Твоея благодати, приснотекущий паче слова, яко бо Слово рождшая паче смысла, молютися, ороси мя благодатию, да зову Ти: радуйся, Водо спасительная.


Величание


Величаем Тя, Пресвятая Дево, и чтим образ Твой святый, имже болезни наша врачуеши и души наша к Богу возводиши.